BRIARD KLUB
Předsednictvo
KRK
Poradci chovu
Stránky členů, CHS
Stránky zahraničních klubů
Termíny akcí BK ČR

ČLÁNKY

CHOVATELSTVÍ
Standard plemene
Historie chovu briardů u nás
Rukojeť chovatele
Chovatelské dokumenty
Databáze jedinců
Chovní psi černí
Chovní psi plaví
Chovné feny černé
Chovné feny plavé
Zahraniční krycí psi
Přehled krytí
Výsledky DKK
Výsledky CSNB

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Galerie šampionů
Galerie klubových šampionů
Podmínky pro získání šampionátů - odkazy

VÝCVIK
sportovní výcvik
pasení
obedience
agility
další aktivity
Galerie výcviku
Galerie šampionů práce
další aktivity

SOUTĚŽE
Briard roku v exteriéru
Briard roku ve výkonu
Briard roku v pasení
S briardem na Everest

INZERCE
ŠTĚŇATA
SOS BRIARD
POZVÁNKY NA AKCE

Selectionné Konopáč 2022
Vydáno dne 08. 06. 2022 (320 přečtení)

Seznam účastníků s výsledky jsou uvedeny v článku. Po kliknutí na jméno psa se Vám rozbrazí jeho posudek.

 



Výsledky

 

1.  Aidan von den Strauchdieben- V, 15/20
     A/B, CSNB clear- Olga Lačňáková

     Djaris of fire Crocosmia x Nurisha des travailleurs barbus

2.  Amaro de l‘avenue de la RoseV, 14/20
      A, CSNB clear – Andrea Kruspel

      Canis Ferox Bambou x Yule des Corbeaux farouches

3.  Amaury Uno auberge des ours heurexV, 13/20
      A, CSNB clear – Eva Wilmes

      Li-Brie’s Free Wheeler x Basima du Tchibo d‘Ebene

4.  Annjulie de l’avenue de la RoseSelectionné -V, 15/20
      A, CSNB clear - Andrea Kruspel

      Canis Ferox Bambou x Yule des Corbeaux farouches

5.  Aragorn King Nadina-SisSelectionné – V,14/20
     A, CSNB clear - Mgr.Naděžda Střalková

     Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

6.  Arapaho Nadina-SisV, 16/20
      A, CSNB clear -Romana Indráková

      Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

7.  Arizona des Corbeaux farouches- V, 12/20
      A, CSNB clear – Imke Lang

      Vincent van Gogh Nadina-Sis x Yukon des Corbeaux farouches

8.  Assirie Nadina-SisSelectionné – V, 12/20
      A, CSNB clear - Mgr.Naděžda Střalková

      Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

9.   Belmiro Lucio auberge des ours heurexV, 16/20
      A, CSNB clear – Nadine Hesse

      Altesse les Chiens de Marki x Hembra Lucita los pequeňos Banditos

10. Bijou des Corbeaux farouchesV, 12/20
       B, CSNB clear – Imke Lang

       Qashqai des travailleurs barbus x Yukon des Corbeaux farouches

11. Demona Vania auberge des ours heureuxABS.
       A, CSNB clear – Gabriela Julia Jaworska

       Paisley Emergé de l’Amour x Aquamarina auberge des ours heureux

12. Eldorádo Au-Auriga BrieABS.
        A – MVDr.Vlasta Vagerová

       Czappa van Wuff&CoKG x Biba Chantal Avec La Force- De-Lours

13. Hugo BuhlbinoSelectionné – V, 15/20
       A, CSNB clear – Tomasz Piotr Andrzejewski

       Byron du Tchibo d’Ebene x Vivienne Dalido

14. Charming Hooligan Creciente EstrellaV,20/20
        A, CSNB clear – Lenka Lodrová

       Keppler Amber Route x Bahati z Pierwszej Ligi

15. Immotions-Eddy aux Prés de fleuveVD, 17/20
       A, CSNB clear – Mandy Hoffmann

       Unlikely One Zlota Elita x Genua aux Prés de fleuve
16. Indiana Jones Bella’s LiberiV,19/20
       A, CSNB clear – Marcela Kočková

       Depeche Mode Bella‘s Liberi x Joli Amélia Mijn Vriend

17. Karamela DalidoV, 14/20
       A, CSNB clear – Ivo Lacný + Daniela Kellovská

       Taboo Dalido x Venus Dalido

18. Kasalla des charmantes crapulesSelectionné – V, 16/20
        A, CSNB clear – Heike Pommer

       Harryson as Jazz du Mas de Sarabande x II Polpetta des charmantes crapules

19. Michelangelo Badria’s DarlingSelectionné – V,18/20
       A, CSNB clear – Michal Pecina

       Barney Trzy Korony x Jenifer Badria’s Darling

20. Nawar od LabíčkaSelectionné – V, 12/20
       A, CSNB clear – Petra Grammová

       Joäo de l’Amitié Fidéle x Iris Sisis od Labíčka

21. Nevil od LabíčkaV, 14/20
       A, CSNB clear – Michal Haidinger

       Joäo de l’Amitié Fidéle x Iris Sisis od Labíčka

22. Ogre Heaven DevilV, 15/20
       A, CSNB clear – Ing.Kamila Kuchařová

       Vanguardio El’Bridorado x Jacqueline Heaven Devil

23. Oliva Kira od LabíčkaSelectionné – V,15/20
       A, CSNB clear – Eva Kubešová

       Qashqai des travailleurs barbus x Hope od Labíčka

24. O’Nina Ricci Manoir du NobleSelectionné – V,17/20
       A, CSNB clear – Tine Snoeks

       Maharadja du Manoir Noble x Aurelie le Beau Voyou

25. Orwel Heaven DevilV, 19/20
       A, CSNB clear – Svatoslava Procházková

       Vanguardio El’Bridorado x Jacqueline Heaven Devil

26. Quashqai des travailleurs barbusV, 18/20
       A, CSNB clear – Jitka Šerkopová

       Red Divaz Applejack Be x Keisha Keona des travailleurs barbus

27. Query Heaven DevilV, 18/20
       A, CSNB clear – Martina Pavlasová
       Ninja du Manoir Noble x Laura Heaven Devil

28. Quila Punada du Manoir NobleSelectionné – V, 16/20
       B, CSNB clear – Katarina Danilova

       Jack the Ripper aux Pattes Velues x Aurelie le Beau Voyou

29. Quina Heven DevilSelectionné – V, 18/20
       A, CSNB clear – Kristýna Zajícová

       Ninja du Manoir Noble x Laura Heaven Devil

30. Ravick Boramo SoleSelectionné – V, 15/20
       A, CSNB clear – MUDr. Lenka Grossová

       Your Fiery tequilla Dalido x Pallas Athéna Boramo Sole

31. Rising Sun Bohemia ElitéSelectionné – V, 18/20
       B, CSNB clear – Steffens Sascha

       Depeche Mode Bella’s Liberi x Andromeda irisberg

32. Simba de Los NiegosV, 15/20
       A, CSNB clear – Nadine Vanpelt

       Fausto vom Wälkesberg x Nino Nino du Manoir Noble

33. Sweet Selfie Made By SnokieV, 12/20
       A, CSNB clear – Tine Snoeks

       BenBen Boogie-Man Romani x Made For Snoekie du Manoir Noble

34. Yagger Nadina-Sis –  VD, 18/20
       A, CSNB clear – Silke Sewelies

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis

35. Yasminne Nadina-SisSelectionné – V,14/20
       A, CSNB clear -Mgr.Naděžda Střalková

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis

36. Yukon Loky Nadina-SisV, 18/20
       A, CSNB clear – Ivana Ebertová

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis

 



( -dk- | Informační e-mailVytisknout článek )

© BK ČR 2017