Volby BK ČR 2018

Autor: -dk- (krivkovadenisa@gmai.com), Téma: AKTUALITY
Vydáno dne 09. 04. 2018 (413 přečtení)
Vážení členové BK ČR,

dovolujeme si Vás informovat, že členská schůze BK ČR  konaná dne 24. 3. 2018 odsouhlasila návrh předsednictva na svolání mimořádné členské schůze, jejímž programem budou volby do všech volených orgánů spolku. Tato volební členská schůze se bude konat dne  12. 5. 2018 při Klubové výstavě v Jedovnici, přičemž volby proběhnou přímým způsobem.

Vzhledem k tomu, že dle stávajících stanov spolku je seznam členů spolku neveřejný, není v dané chvíli možné navrhovat konkrétní kandidáty a připravit kandidátky do volených orgánů spolku. Volební komise proto oslovuje všechny stávající členy spolku, kteří splňují podmínky pro volbu do orgánu spolku, tedy ty, kteří:

-        jsou starší 18 let;

-         jsou členy klubu minimálně 2 roky;

-         mají trvalé bydliště na území ČR;

-        souhlasí se zapsáním na kandidátku

 a vznáší dotaz, zda souhlasíte s tím, abyste byli zaneseni na kandidátku.

Prosíme Vás o odpověď na e-mail volbybkcr2018@gmail.com sdělení, zda SOUHLASÍTE / NESOUHLASÍTE se zapsáním Vaší osoby na kandidátku. Současně uveďte, zda kandidujete do předsednictva nebo KRK. Upozorňujeme, že není možná současná kandidatura do obou orgánů.

Svoji odpověď pošlete nejpozději do 9.4.2018. Marným uplynutím této lhůty budeme mít za to, že se svým zapsáním na kandidátku nesouhlasíte.

Současně byla zřízena uzavřená skupina na fb BK ČR volby 2018 pro předmětnou diskuzi a dotazy. Jestli tuto skupinu nenaleznete, prosím napište na tento email volbybkcr2018@gmail.com.

 

Děkujeme všem za spolupráci.

Volební komise: Křivková Denisa, Mikulová Martina, Nováková Jitka